Premier Equine crossowe ochraniacze karbonowe

Carbon Tech Air Cooled 

WKKW

CROSS

320,00 zł (brutto)
Rozmiar
Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Granatowy
Rozmiar
wysyłka od 5 do 7 dni
Marki:
Ulubione0
Porównaj0
Opis

Zewnętrzna część wykonana jest w całości ze skóry z mikrofibry w technologii Carbon, zapewniając doskonałą wytrzymałość i trwałość. Ochraniacze te zapewniają naprawdę wyjątkową ochronę nóg konia podczas jazd krossowych.

Jak działają ochraniacze chłodzone powietrzem?

Gdy koń galopuje, powietrze przechodzi przez przednie otwory wentylacyjne, krąży i wychodzi z bocznych otworów wentylacyjnych. Proces ten pozwala na ciągły strumień zimnego powietrza przechodzącego przez ścięgna, utrzymując je w stanie chłodnym.

Skóra Carbon Tech z mikrofibry jest mocniejsza niż prawdziwa skóra, rozciąga się i dopasowuje do nogi konia i zachowuje swój pierwotny kształt. Ma tę zaletę, że jest lżejsza, zapewnia lepszą ochronę, a dobrą wiadomością jest to, że można ją prać w pralce i ma doskonałą trwałość.

Ochraniacze przednie: ukształtowane tak, aby owijały się wokół pęciny bez zakłócania naturalnego działania galopującego lub skaczącego konia. Ochraniacz chroni ważne ścięgna i więzadła przed uderzeniami i urazami wynikającymi z nadmiernego sięgania. 6 otworów wentylacyjnych pozwala na stały przepływ powietrza przez ochraniacze, podczas gdy koń jest w akcji.

Ochraniacze tylne: wysoki krój zapewnia maksymalne pokrycie i ochronę przed uderzeniami i zadrapaniami. Wzdłuż ochraniacza biegnie osłona, chroniąca nogę przed uderzeniem. 8 otworów wentylacyjnych pozwala na ciągły przepływ powietrza przez ochraniacze, podczas gdy koń jest w akcji.

Szczegóły produktu
PE1033
Opinie
Brak komentarzy

Ustawienia

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się