Masażer HOT&COLD

Ograniczona oferta specjalna
764,10 zł (brutto) 849,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Marki:
Ulubione0
Porównaj0
Opis

Najnowszy pistolet do masażu Hot&Cold W-Health & Care Pro marki Waldhausen to nie tylko niezbędnik w stajni, ale także idealny towarzysz w podróży.

Pięć różnych nasadek pozwala na skupienie masażu w jednym miejscu lub na większym obszarze, dzięki czemu, również poprzez regulację prędkości, można indywidualnie oddziaływać na różne obszary mięśni konia. Aby się rozgrzać i rozluźnić lub po intensywnym treningu, nowy pistolet do masażu W-Health & Care Pro firmy Waldhausen może pozytywnie przyczynić się do regeneracji Twojego konia dzięki 3 funkcjom - wibracji, chłodzeniu lub rozgrzewaniu.

W tym celu można skorzystać z 3 różnych poziomów temperatury ogrzewania i chłodzenia (od 10°C do 45°C, ±5°C) za jednym naciśnięciem przycisku.

Funkcja ogrzewania ma działanie rozluźniające mięśnie, poprawia krążenie i uśmierza ból, natomiast funkcja chłodzenia może na krótko zmniejszyć przepływ krwi, minimalizując w ten sposób obrzęk.

Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia wygodne użytkowanie i obsługę urządzenia. Ważąc zaledwie 620 g i przy maksymalnej głośności 45 dB, jest to jedno z najlżejszych i najcichszych urządzeń do masażu.

Zakres temperatur: 10°C-45°C (±5°C)

Szczegóły produktu
wald5700600
Opinie
Brak komentarzy

Ustawienia

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się